درباره وبلاگ


کرده ام خاطر خود را به تمنای تو خوش....
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک...
تا نگردی "آشنا" زین پرده رازی نشنوی...
گوش نامحرم نباشد...

آنان که بحر را به نظر در سبو کنند
آیا شود سبوی مرا زیر و رو کنند
فریاد انت ربی الاعلی کنم بلند
در حشر اگر مرا به علی روبرو کنند

باید فحش بزارم برا اونایی که میان میخونن و نظر نمیدن...ولی این کار رو نمیکنم!

مدیر وبلاگ : آشنا
نوا

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
... گاهی دلش برای خودش تنگ میشود!
چشم من و امر ولی.....جان من و سید علی...
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390 :: نویسنده : آشنا
هو السلام...

دلکم گرفته است....
هوا بوی غم میدهد بوی ماتم دارد ... نه !!! بوی دود میاید بوی چوب سوخته بوی آهن داغ ....

هوا غبار دارد؛ بسیار هم غبار دارد؛ اینقدر غبار دارد که چشمانمان به سختی میبیند.
و آقای ما، نایب امامان مقتدامان همه چیزمان رهبرمان... تنهاست...غریب است...مظلوم است.
نمیدانم چه بگویم فقط میدانم که باید کاری کرد نباید آقا را تنها گذاشت باید پای آقا ایستاد باید از جان برایشان مایه گذاشت.باید کاری کرد.

بوی فتنه میاید باز؛ نمیدانم شاید شامه ام کند شده شاید بوی فتنه در شامه ام مانده ولی میاید....
و اگر بیاید خدا به دادمان برسد....

دلکم گرفته است....
هوا هوای شهادت مادرمان است...
دعا کنید برایم برای همه مان برای آقایمان دعا کنید...
برای ظهور مولایمان دعا کنید... او میاید.. میاید تا انتقام سیلی کوچه را بگیرد، میاید تا دل مادرش را شاد کند .. میاید تا دیگر هوا بوی دود ندهد...

دلکم گرفته است...
مشایی را ول کنید حواسمان باید به آقا باشد؛ چشم ها و گوش هامان باید به لب های او باشد تا چه میگوید چه میخواهد و چه امر میکند...
فرمود حاشیه ها را رها کنیم.... هنوز درگیر حاشیه ایم... شاید حاشیه و متن را جابه جا گرفته ایم... وقت پرداختن به مشایی ها و ... نیست.
ظهور بسیار نزدیک است نه به خاطر آن لوح فشرده مستند، بلکه به خاطر غبار هوا به خاطر غبار فتنه به خاطر بوی دود... و ظهور بسیار نزدیک است باور کنید؛ آنقدر نزدیک که فکرش را هم نمیشود کرد... الیس الصبح بقریب؟!!؟؟!؟

دلکم گرفته است....
و نشسته ام به قول دوستی  "وبلاگ را آپ میکنم"...

خدایا ظهور مولایمان را برسان...
به قول محمود کریمی: " خدایا پرچم این انقلاب را از دست آ سید علی آقا به دست امام زمان برسان"

هو الباقی
نوع مطلب : مائیم و نوای بینوایی....، 
برچسب ها : آقا، رهبر، ظهور، فاطمیه، انتقام، انقلاب، دود، غم، ماتم، فتنه، صبح، ظهور نزدیک است، الیس الصبح بقریب انتظار، مشایی، مادر،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 11:35 ق.ظ
لبیک یاخامنه ای
آشنا اللهم احفظه
یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 12:29 ق.ظ
ببخشید برادر موجی،امیدوارم موج های موجود شمارانبرد و ان شاءالله از این بوها و موج هائی که میگید،حداکثراستفاده راببرید.ضمنا دلیل عزیزبودنی را که به بنده نسبت دادید متوجه نشدم ها!
آشنا هو السلام...
موج ها همراهمند نا در مقابلم...
پس فکر کن بهش...
هو الباقی
یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 12:27 ق.ظ
برادر موجی میشه یه بخشی از وبلاگتونو به مبحث نزدیک بودن ظهور و اصلا نگاه های درست و قرآنی و اهلبیتی(ع) و انبیاء و رسلی(ع) نسبت به مهدویت قراربدید؟
آشنا هو السلام...
نمیدونم
هوالباقی
یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 12:16 ق.ظ
بسم الله...

اول. خوش آمدی برادر

دوم. دلا بیا به سرای علی سری بزنیم...

سوم. حاجی مهدوی میگفتند: محضر حضرت امام خامنه ای بودیم که ایشان فرمودند:باید صبر کرد تا خر از شیطان پیاده شود

چهارم. شما که با قرآن مانوسی نگاهی به قبل و بعد آیه بنداز ! ( الیس الصبح بقریب)

پنجم. دعا کنید برادر...
آشنا هو السلام ...
اول زیارتت قبول برادر ....
دوم شما محبت دارین
سوم نفهمیدم البته حدثهایی دارم
چهارم چرا؟
پنجم محتاجیم مشدی
هوالباقی
یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 12:13 ق.ظ
اینحانب "بچه ی ...." به برادر عزیزم یه پیشنهاددادم؛اینکه شکر رفتارهای ولو ایراددار خوبان را به جای آورد،درکنارش طلب ارتقا هم داشته باشد.همین.ضمنا به آن طلیه ی بی تکلف هم عرض کنم که این کلام مولا،مخاطبش یکی از لشگریان کوفی مولاست،نه امثال جتاب مالک. و چون طلیه اند،میدانند که اهلبیت(ع) با افراد به اندازه ی قدر عقول مردمان سخن گفته اند.
اتفاقا به نظر من،آقای احمدی نژاد یک شاخص و محک هستند برای یکسری تفکرات،رفتارها و ارزشها
شنبه 10 اردیبهشت 1390 12:49 ب.ظ

سلام
درباره «درباره وبلاگ»تان می گویم که من نیز هم!

نمی دانم این آقای «بچه ...» چه می گوید، اما نباید «شخص محور» بود بل که باید «حق محور» بود؛
امیرالمومنین: «إعرف الحق تعرف أهله»
حق را بشناس تا اهلش را بشناسی...
اگر این آقا محمود (که نباید درباره اش اغراق کرد...) اهل حق است و مطیع ولیّ اش (نائب امامش) ما هم طرفدارش اما اگر خدای ناکرده نیست یا روزی نباشد، ما اولین مخالفانش...

موفق باشید
آشنا هو السلام...
ممنون...!
در جایی نگاشتم: ما شمشیر هستیم در دست ولیمان...اراده کند ببریم میبریم اراده کند در غلاف بمانیم میمانیم مقابلمان هر که میخواهد باشد.
هو الباقی
شنبه 10 اردیبهشت 1390 11:44 ق.ظ
ان شاالله
شنبه 10 اردیبهشت 1390 01:46 ق.ظ
ادامه مطلب قبل
اودریافته است که اغیار به کمین نشسته،می خواهند به زانویش در آورند،او را بشکنند،خردش کنندوازاثرگذاری بیندازند.اونگران خودش نیست.می گویدکه اگرفرو بریزد،تیرهاازهرسو،مولارانشانه خواهندرفت.اودردمنداست،گویاخاری در گلویش فرورفته است.نه می تواندآن را فروبردونه می تواندآن رابرون کشد.ازتوهین های ناجوانمردانه ای که به نام دفاع ازدین وانقلاب نثارش کرده اند،دلش به دردآمده است.قلبش را شکسته اند.می گویدکه پس ازسالها نوکری مردم وحرکت بر مدار ولایت،به ضدیت باانقلاب ورهبری متهم شده است.همکارانش رافراماسونر ومنحرف خوانده اند واوزانوی غم بغل کرده است.کسانی که بایدزبانهایشان به مدح وثناباز شود،زشت گویی ولعن ونفرین رانثاریاران وفادارش می کنند!با این وجود،همه اورامی شناسند.او سرانجام بردلمردگی هاغلبه می کند،نامرادیهارابه فراموشی می سپارد،یاعلی می گوید،دست دردست مولامی گذارد،برمی خیزد،غبارغم راازدل می زداید،دست نوازشگر آقایمان،جانی دوباره به اومی بخشد.به راه می افتد،او مرداین راه است.گامهایش رااستواربه پیش برمی دارد.خواب هایی که فتنه انگیزان درداخل وخارج دیده اند،آشفته خواهدشد.او سرباز است،آمده است تادراین راه سر ببازد.اینک دستان محبت آمیزپدراورامی خواند ولحظه آن رسیده است که فرزند،خودرابه آغوش گشوده پدراندازد.او تنها نیست.سایه سارمولابر سراوگسترده است.
شنبه 10 اردیبهشت 1390 01:46 ق.ظ
ادا مه ی مطلب قبل

اوخانه سازاست وهزاران هزاربی خانمان راخانه دارکرده است.اوبرای خودش هم نه خانه بلکه لانه سازی کرده است،نه فقط دراینجابلکه دردور دستهاهم برای خودلانه ساخته است.مردم درجای جای کره خاکی اورادرقلب خودجای داده اند.خدااورابر قلبهای مردم مسخرکرده است.ازاندونزی درجنوب شرق آسیاتابولیوی درغرب آمریکای جنوبی،میلیونهاانسان دوستش دارند.او به دلهاراه یافته وجایگاهی که اینک ازآن خودکرده،مرهون دوستی اش بامردم وستیزبی امانش باقداره بندهاست.او هربار بی باک ترازقبل به قلب دشمن زده،صف های پشت درپشت حریف راشکافته،آرایش نیروهایش رابه هم ریخته،بین آنهاولوله انداخته،ترس رابردل خبیث ترهاتل انبار کرده وامیدهایشان رابه یاس نشانده است.آنهانه اززوربازوی او،بلکه ازآنچه درذهن واندیشه اش جاری است،بیمناک اند.او به استقبال خطر رفته،با تمام وجود،سینه اش راسپر کرده،تیرهارابه جان خریده تاجان مولاازآسیب تیرهای خصم درامان بماند.اواینک خیلی تنهاست.خیلی دلنگران است.اوبه همه اثبات کرده است که نگران خودش و آنچه که گرگهادرداخل وخارج ممکن است برسرش بیاورند،نیست.نگران ازدست رفتن دستاوردهای بزرگ وبیشماری است که باهمت بلنداوودولتمردانش،باحمایت های بیدریغ ولی زمان وباپشتیبانی دلسوزانه مردم،عایدنظام اسلامی شده است.او نگران آن است که بابه صحنه آمدن ناخودیهاوفرصت طلبان مضمحل شده ای که اینک خودرابازسازی کرده اند،حرکت پویای انقلاب متوقف شود وخدای ناخواسته اوراوادار کنندراههای طی شده رابه عقب بازگردد.
شنبه 10 اردیبهشت 1390 01:29 ق.ظ
جوانفکرمشاوررسانه ای احمدی نژادنوشت:هرچندبهار است و پفصل نشاط و شکوفایی،اما او دیگر شاداب و باطراوت نیست.داردپژمرده می شود.او تندتندپیرمی شود،این آخریهانفس هایش هم به شمارش افتاده است.او به عشق مولاو مرادش راه می رفت،از پا نمی افتاد،می دویدومی دوید.روستابه روستا،شهربهشهر،استان به استان،پروازدرپرواز.هر اوجی رابه اوجی دیگرپیوندزد،فرشته هااورابربالخودبردندوآوردند.داشت به دره می افتادخدا دستش راگرفت.به هر راهی که می رفت،دعای امام وامت بدرقه اش می کرد.خوش به حالش شده بود.ملائک همه جا حاضر بودند تا کارهای نیکش را بویژه آنجا که دست امدادش به سوی محرومان و مظلومان دراز می شد، ثبت و ضبط کنند و آن را به حساب پس اندازش بریزند و از این حیث جزو معدود ثروتمندان عالم است و شاید هم ثروتمندترین.
او خسته نشد و خستگی را از مردم و آسودگی را از دشمن گرفت. ناامید نشد، یاس را از دلها زدود و سرخوردگی ها را پی در پی بر دشمن فزود. از پای نیافتاد و دیگران را به راه انداخت. دل به لطف خدا بست و دلهای نگران را با امید به عنایات حضرت حق، آرام کرد.
او ریاست را به خودش الصاق نکرد. پس برایش آسان بود که بر دستان با برکت مردم بوسه بزند. او عاشق مردم و شیفته خدمت است. ولی نعمتانش را از صمیم جان دوست دارد. افتخارش این است که نوکری آنها را می کند. دل به دل راه دارد و مردم هم او را دوست دارند، به او اعتماد دارند، یاری اش کردند، به رویش لبخند زدند، با او همراه و همصدا شدند. او به مردم قوت قلب داد و از آنها نیرو گرفت. انرژی مردم بالنده و سازنده است. میرایی ندارد. با همین انرژی بود که او توانست چرخه سوخت هسته ای را تکمیل و افتخارش را به نام مردم ثبت کند.

او «سردار سازندگی» نیست اما در سازندگی و آبادانی این مرز و بوم ، مردم هیچ سردار دیگری جز او را به رسمیت نمی شناسند.
او «بزرگی» را از «کوچکی» آموخته و بر بالهای فروتنی به اوج پر کشیده است. او شاگرد همان مکتبی است که حاکمیت بر قلبها را نشانه گذاری کرده است.
منبع: وبلاگ علی اکبر جوانفکر
شنبه 10 اردیبهشت 1390 01:02 ق.ظ
آری علمای ماهم به میدان اده اند و دارند ثمره یک عمر که چه ععرض کنم،عمرهای فراوانی را که گذاشته اند و گرفته اند!همه را به میدان محک یک لوح فشرده آورده اند.یکی از بزرگان قم که خودشان چند سال پیش فرموده بودند که بنده درباره مهدویت مطلبی ندارم و اگر جائی یافتبد،دنبال کنید،امروز به میدان آمده و این چند نفرسازنده لوح نه چندان فشرده را دجالیون معرفی کرده است.جالبه نه؟!یا دجال رو نمی شناسیم یا تعریف ما از دجال و زمان و شرایط آمدنش،با تعریف عصمت علیهم السلام تفاوت دارد.اما واضحه که روی مهدویت و مولفه های آن کار باید و شاید نشده
آشنا هو السلام...
بوی دود میاید......
هوا غبار آلود است...
هو الباقی
شنبه 10 اردیبهشت 1390 12:54 ق.ظ
شماکه قدرت تجزیه و تحلیل داری،حیف نیست مثل بعضیا درحد دل نوشت بیائی در میدان؟
آشنا هو السلام...
دلکم گرفته است چه کنم برادر...
هو الباقی
شنبه 10 اردیبهشت 1390 12:52 ق.ظ
سلام علیکم
برادرمن درسته که شما درقبال رهبرمعظم انقلاب،خیلی احساس مسئولیت میکنی و اصلا از وضع موجود رفتارهای درقبال ایشان،راضی نیستید؛این دغدغه شما قیمتی است.اما فکرکنم شکر آنهائی راهم که رفتارمناسب انجام میدهند راهم باید یه جا بیاوریم،آنوقت درکنارش،طلی ارتقای رفتارهاراهم داشته باشیم.فکرکنم این به نگاه آقا درباره ی افراد،نزدیکترباشه
آشنا هو السلام...
رفتار درست از دید من وظیفه است و صد البته جای تقدیر دارد ولی اخوی بوی دود میاید چه کنم...
الان وقت هله دادن به آنهایی است که از معرکه دورند یا در معرکه گیج... و حیفند...

راستی برادر گفتن هایم منظوری دارد ها امیدوارم گرفته باشی...
سپاس از اینکه سر میزنید به این خرابه و دو سپاس از همتتان که نظر میگذارید..
هو الباقی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
   
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic